Najczęściej zadawane pytania

Tak, ponieważ dopiero po odesłaniu dokumentów aplikacyjnych będziemy dysponować danymi, które pozwolą nam na zaproponowanie Państwu szczegółowej oferty pracy.

Proponujemy tylko legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem (Karta EKUZ i A1) od pierwszego dnia pracy. Gwarantujemy Państwu umowę zlecenie  w wyniku której  przez cały okres jej trwania są Państwo ubezpieczeni, co znaczy, że mogą Państwo korzystać z opieki lekarskiej w obu krajach.  Ponadto umowa, na podstawie której są Państwo zatrudnieni zapewnia ubezpieczenie we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Tak. Zawsze możecie Państwo liczyć na pomoc osobistego opiekuna, którego zadaniem jest koordynacja Państwa pracy przez cały pobyt w Niemczech. Nasz Dział Koordynacji jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę.

Nie. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy współpracę polegającą na dialogu i zapewniamy najlepsze dopasowanie. Zadanie musi pasować do Twojego profilu.

Wynagrodzenie kształtuje się na poziomie. Wysokość wynagrodzenia zależy od znajomości języka niemieckiego, posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia w pracy jako opiekun/opiekunka osób starszych.

Wynagrodzenie jest płatne do 10-stego dnia następnego miesiąca.

To Państwo wybieracie walutę wynagrodzenia – może być to euro lub złotówki.

W organizacji podróży do Niemiec w pełni wspiera Państwa osobisty opiekun troszcząc się o wszelkie elementy organizacyjne, aż do szczęśliwego dotarcia na miejsce. Pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z transportem.Osobiście organizujemy przejazd do Niemiec oraz powrót do Polski. Zawozimy pracownika na miejsce pracy i odbieramy go.

Zakwaterowanie i wyżywienie jest zagwarantowane w miejscu pracy i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Państwa.

Tak,  ponieważ wszelkie dodatkowe dokumenty potwierdzające Państwa pracę w Opiece są jak najbardziej mile widziane i mogą zwiększyć szanse podczas procesu rekrutacji oraz wpłynąć na szybsze otrzymanie ofert pracy. 

Przyjdź do nas – czekamy na Ciebie